Firmy v obci

 

V našej obci sa nachádza hneď niekoľko podnikateľských odvetví, ktoré Vám nižšie predstavíme. Jendou z naších hlavných vízií je, podporovať podnikanie, nakoľko práve podnikatelia tvoria ekonomiku štátu.

Aj touto formou, by sme chceli spropagovať miestne firmy, organizácie a občianské združenia, ktoré sa snažia niečo zmeniť. V tejto sekcii môžete nájsť dôležité kontakty, ktoré Vás navedú priamo za službami alebo produktami, aké hľadáte.

 

V prípade ak tu Vaša firma chýba, neváhajte nás kontaktovať a hneď to napravíme 🙂

Double B – Business, s.r.o.

 

IT služby, Marketing, Grafické štúdio, Reklamná agentúra, Web, Zabezpečovacie systémy

 

Spoločnosť Double B – Buisiness, s.r.o. so sídlom v Pavlovciach je rodinná firma, ktorá disponuje pobočkami v Košiciach, Prešove a vo Vranove. Spoločnosť má široké portfólio služieb. Skladá z niekoľkých divízií z rôznych oblastí.

 

1. Double B – Design: je divízia, zaoberajúca sa kompletnými službami v oblasti budovania značky a kompletnej firemnej identity. Zahŕňa to tvorbu loga replica tag heuer, návrh a vybudovanie firemnej web stránky, návrh a výroba rôznych tlačových prospektov, správa kampaní, reklamné služby a mnoho ďalších spojené s propagáciou firmy.

 

2. Double B – Solutions: vývoj softvéru a aplikácií na mieru

 

3. Double B – Security: zabezpečovacie systém budov a objektov

 

Kontaktujte nás

 

Web: www.doubleb.business, www.doublebb.sk

 

www.doubleb.design

 

Email: info@doublebb.sk, Tel.: 051/775 40 46, Mobil: 0919 363 746

Ubytovanie

Pripravujeme

Sklady

Pripravujeme

Výroba

Pripravujeme

Stavebná firma

Pripravujeme

Copyright © 2018 Obec Radvanovce